Men with Calculator

DORADZTWO FINANSOWE Warszawa, Piaseczno - KREDYTY FIRMOWE, LEASING, FAKTORING

Doradca kredytowy BROGEDON - możesz na nas liczyć

Nasza firma zajmuje się kompleksowym wsparciem z zakresu leasingu, kredytów hipotecznych oraz firmowych. Świadczymy też usługi doradztwa finansowego dla osób zainteresowanych sprzedażą lub nabyciem nieruchomości i uzyskaniem kredytu hipotecznego. Pomagamy ocenić możliwości finansowe, a także określamy potencjalne sposoby na zdobycie środków potrzebnych do realizacji inwestycji. Wskazujemy naszym klientom najkorzystniejsze oferty, które są dla nich najlepsze w aktualnej sytuacji finansowej.  

 

Świadczymy również usługi przygotowywania raportów finansowych oraz dokonujemy szczegółowej analizy wybranego sektora finansowego.

 

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

 

  • wykonać analizę finansową planowanego przedsięwzięcia 

  • pomóc w wyborze odpowiedniego leasingu operacyjnego, finansowego lub zwrotnego, 

  • udzielić porady podatkowo-finansowej,

  • pomóc w uzyskaniu kredytu hipotecznego,

  • wesprzeć we wprowadzeniu start-upu na rynek, zwłaszcza w zakresie rozliczeń podatkowych i księgowych,

  • zaoferować usługi faktoringu. 

 

Możesz nam także zadać jakiekolwiek pytanie z zakresu finansowania lub inwestowania. Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości lub pomożemy wybrać najkorzystniejszą opcję. 

Kredyt, leasing na samochód, sprzęt komputerowy i nie tylko

Chcemy zapewniać wysokiej jakości usługi wszystkim naszym klientom, aby byli zadowoleni z naszej firmy. Jesteśmy niezwykle elastyczni i współpracujemy z każdym klientem, aby znaleźć rozwiązanie, które pasuje do jego konkretnych potrzeb i sytuacji finansowej. Możesz nam zadać jakiekolwiek pytanie. Nie podejmuj żadnego finansowego ryzyka, zadzwoń do nas dzisiaj, aby uzyskać najlepszą poradę dotyczącą finansów. Oferujemy leasing na samochody, maszyny, urządzenia, sprzęt komputerowy, agd, motory, jachty, meble nieruchomości, oprogramowanie. 

Pomagamy wybrać najkorzystniejszy wariant (leasing operacyjny, finansowy bądź zwrotny) w zależności od sytuacji finansowej klienta. 

Znajdujemy finansowanie również, gdy sytuacja finansowa klienta nie jest najlepsza - pomożemy uzyskać kredyt/leasing bez BIK czy bez dochodu.

Dla nas nie ma sytuacji nie możliwych

broker finansowy

KREDYTY HIPOTECZNE - doradztwo kredytowe Piaseczno, Warszawa

Doradca kredytowy BROGEDON - wsparcie na każdym kroku

Z nami nie musisz się stresować ani przy sprzedaży, ani przy kupnie domu. BROGEDON GROUP to gwarancja dobrze wykonanej usługi. Niezależnie od tego, czy kupujesz swój pierwszy dom, czy zamierzasz zrefinansować swój kredyt hipoteczny,nasza firma zadba o każdy szczegół, abyś nie musiał się o nic martwić. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o naszych usługach.

Współpracujemy z bankami:

Alior Bank

Bank Millennium

BOŚ

BNP Paribas

BPS

Credit Agricole

ING Bank Śląski

Pekao S.A.

PKO BP S.A.

Santander

Business Meeting

NA START - księgowość, doradztwo finansowe Warszawa, Piaseczno

z nami początki są łatwe

BROGEDON GROUP ma doświadczenie we wprowadzaniu start up na rynek. Pomożemy napisać biznes plan, założyć firmę i uzyskać finansowanie. Bez względu na to, jakiego rodzaju operacje prowadzą nasi klienci, możemy w każdej chwili zająć się ich księgowością i rozliczeniami podatkowymi. Samodzielne zajmowanie się tymi sprawami często okazuje się obciążającym i trudnym zadaniem.

 

Biuro księgowe Brogedon znajduje się 

w miejscowości Józefosław w gminie Piaseczno, około 15 km od centrum Warszawy.

 ul. Limby 7
05-509 Józefosław

Poniedziałek - Piątek 10:00-19:00

©2019 by brogedon group. Proudly created with Wix.com