USŁUGI KSIĘGOWE, DORADZTWO FINANSOWE Warszawa, Piaseczno

BIURO RACHUNKOWE

Nasza oferta skierowana jest dla podatników rozliczających się na zasadach karty podatkowej, ryczałtu, KPiR oraz ksiąg handlowych. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi przepisami prawnymi, a nasi klienci nie muszą tracić czasu na zrozumienie wszystkich zawiłości rachunkowych. Skontaktuj się z nami i zobacz, jak możemy pomóc.

Men with Calculator
Broker finansowy

BROKER FINANSOWY

Nasi doradcy zapewniają zindywidualizowane usługi, które pomagają zmniejszyć niepewność finansową i stres. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasi specjaliści dysponują wiedzą i doświadczeniem i potrafią poradzić sobie w każdej sytuacji. Od wielu lat doradzamy naszym klientom najlepsze metody finansowania działalności, wykorzystujące dźwignię podatkową w celu maksymalizacji zysków. Współpracujemy z najlepszymi na firmami oferującymi leasing, faktoring, pożyczki i czy kredyty inwestycyjne. Mamy wiele możliwości by pomóc rozwinąć się Twojej firmie.

POŚREDNIK FINANSOWY

Bez względu na charakter Twojej sytuacji finansowej, nasz zespół ekspertów zapewni najlepszy sposób działania. Obsługujemy klientów w Warszawie i okolicy pracujemy z klientami biznesowymi indywidualnymi.Chcemy zapewniać wysokiej jakości usługi wszystkim naszym klientom, aby byli zadowoleni z naszej firmy. Jesteśmy niezwykle elastyczni i współpracujemy z każdym klientem, aby znaleźć rozwiązanie, które pasuje do jego konkretnych potrzeb i sytuacji finansowej. Możesz nam zadać jakiekolwiek pytanie. Zapraszamy do kontaktu.

Pośrednik finansowy
 
 

Biuro księgowe Brogedon znajduje się 

w miejscowości Józefosław w gminie Piaseczno, około 15 km od centrum Warszawy.

 ul. Limby 7
05-509 Józefosław

Poniedziałek - Piątek 10:00-19:00

©2019 by brogedon group. Proudly created with Wix.com